Jak trávíme léto?

Stavební sezóna je v plném proudu a to pro všechny projekty Liftrocku znamená maximální nasazení na stavbách i v administrativě. Teplé měsíce se musí využít naplno a termíny samozřejmě také nepočkají. Hektické tempo je však nutné čas od času vykompenzovat volnem, dovolenou či rodinnými radovánkami a výlety. Jak zvládáme skloubit pracovní a odpočinkovou stránku během stavební sezóny? Zeptali jsme se našich kolegů!

Contract Management u vody a v peřejích

Polovina prázdnin patří v Contract Managementu ke spojení příjemného s užitečným, neboť se naši kolegové a jejich drahé polovičky vypravují na společné vodní dobrodružství. Přejeme tedy klidnou vodu a co nejméně cvaknutí!

Další společnou aktivitu podnikly rytířky z Contract Managementu. Výletu se zúčastnily kolegyně ze všech oddělení společnosti. Dámy si tentokrát jako své útočiště vybraly okolí vodní nádrže Slapy, kde strávily několik dní túrami po okolí a nechybělo ani spaní pod širákem. Za nás můžeme lokalitu vřele doporučit.

Contract Management u vody
Contract Management tráví léto u vody.

Quality Management nejen na fotbalovém hřišti

Kolegové z Quality Managementu se při otázce týkající se jejich letní dovolené usmívají. „Naši zaměstnanci jsou plně zaneprázdněni stavební sezónou, ale chvilka volna se vždy najde,“ říkají. 

Ačkoliv se většina zaměstnanců chystá být v práci, zvládá se skvěle sehraný kolektiv střídat na stavbách tak, aby vše šlapalo a zároveň se mohli někteří od svých stavebně-projektových povinností na chvíli vzdálit. Třeba na rodinnou dovolenou. „Letos u nás převládají české destinace, Jeseníky nebo lázeňské Poděbrady, ale nechybí ani slunná Itálie,“ popisují kolegové své dovolenkové plány. 

A protože k létu neodmyslitelně patří i sportovní aktivity, dokončuje Quality Management jeden velmi zajímavý projekt. Společnost se podílí na kompletní rekonstrukci hrací plochy fotbalového stadionu v Jablonci nad Nisou.

Proconom plánuje výlety online

Naši odborníci na digitalizaci ukazují svou lásku k moderním technologiím i v případě plánování letní dovolené. Proto všem, kteří chtějí někam vyrazit, doporučují několik aplikací pro kempování se stanem, autem či karavanem. Na bezkempu.cz našli kolegové zajímavé lokality k přespání, které byste na Bookingu hledali marně. A při cestách autem, karavanem či obytnou dodávkou doporučují pravidelně aktualizovanou mapu park4night.com se stovkami míst, kde můžete bezpečně zaparkovat a přespat. 

„Abychom se nepotkávali jen v kanceláři, vyrážíme v průběhu srpna na společný teambuilding, který nyní plánujeme,“ zmiňují kolegové z Proconomu.

My už jen závěrem dodáváme přání, že ať se vypravíte s kolegy z práce nebo rodinou kamkoliv, přejeme vám krásné chvíle plné odpočinku, poznávání neznámých míst a také nové inspirace. 

Přišel vám článek užitečný? Sdílejte jej dál.