Technický konzultant

Chceš byť súčasťou tímu, ktorý pomáha pri realizácii stavieb na Slovensku? Chceš robiť dynamickú a rôznorodú prácu na rozmanitých projektoch ? Máš stavebné alebo technické vzdelanie? Áno? Tak príď medzi nás. Všetko potrebné ťa naučíme!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Analýza podkladov, projektovej dokumentácie, stavebných denníkov a iných dokladov stavebného procesu a následná tvorba požadovaných výstupov: odborných stanovísk, nárokov
  • zhotoviteľa, návrhov zmien (vrátane ich technického zdôvodnenia a ocenenia v spolupráci s inými zamestnancami a subdodávateľmi zhotoviteľa)
  • Zaistenie informácií a podkladov k riešenej problematike (zmeny a nároky zmluvných strán vzniknuté počas projekčnej a realizačnej fázy výstavbového projektu)
  • Komunikácia s účastníkmi výstavby (objednávateľom, technickým dozorom, zhotoviteľom) za asistencie projektového manažéra
  • Plnenie úloh v rámci projektového tímu, na základe projektového manažéra

Zamestnanecké výhody, benefity

  • ponúkame flexibilnú pracovnú dobu – záleží nám na kvalite odvedenej práce, ale o čase rozhoduješ ty sám
  • radi ťa uvidíme v kancelárii, no po zaučení máš možnosť pracovať aj na home – office
  • oceňujeme prácu našich zamestnancov a na základe dosiahnutých výsledkov im radi doprajeme bonus v podobe polročných odmien
  • samozrejmosťou je firemný notebook a mobilný telefón
  • dostaneš od nás 5 dní navyše na regeneráciu ( sickdays )
  • chceme posúvať našich zamestnancov a preto im doprajeme vzdelávanie a kurzy podľa ich vlastného výberu
  • pracovná zmluva je samozrejme na dobu neurčitú
  • zažiješ s nami skvelé firemné teambuildingy, ktoré stmelia každý kolektív
  • nemusíš mať obavy, máme aj bezproblémové parkovanie pred budovou firmy

Požiadavky na zamestnanca

  • vzdelanie stredoškolské s maturitou/vysokoškolské v stavebném/technickém odbore
  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
  • Microsoft Office – Mierne Pokročilý
  • Vodičský preukaz B
  • Pozícia je vhodná pre absolventa
  • Cit pre písanie a čítanie odborných textov, postupov a metodík
  • Záujem o vzdelávanie sa v nových oblastiach stavebníctva
  • Analytické schopnosti
  • Zmysel pre zodpovednosť
  • Organizačné a komunikačné schopnosti, schopnosť pracovať v tíme

Miesto práce: Mlynské luhy 64, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto): 1 500 – 1 900 EUR/mesiac + Polročné odmeny

Zaujala vás volná pozice?
Pošlete nám své CV

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Víte o někom, komu by se tato pozice líbila?