Pojďte s námi na konferenci Respekt k lidem, která se bude zabývat etikou a spoluprací ve stavebnictví 

Rádi bychom vás pozvali na letošní ročník konference Respekt k lidem, který se bude konat ve čtvrtek 15. června ve Spojce Karlín v Praze 8. Bude nás tam pěkně vidět, protože hlavním partnerem akce je holding Liftrock a partnery konference jsou i naše společnosti Contract Management, Quality Management a Proconom Software. Ale to není vše! Jedním z řečníků bude také Václav Větrovský, generální ředitel Liftrocku. Jeho vystoupení bude navíc první veřejnou prezentací Liftrocku! A to stojí za to vidět! 

A na jaká témata konference se můžete těšit?  

Dopolední blok konference s názvem Profesní kultura, etika a čest – stavařské srdce se bude zabývat diskusí, která se vede v jednotlivých segmentech české společnosti o etice, odpovědnosti a kultuře prostředí. Bude se mluvit o tématech, která jsou součástí našeho každodenního života a stavebnictví nezůstane pozadu. Konference ukáže, jakým způsobem ji definovat a zlepšovat ve stavebnictví.  

V tomto bloku vystoupí celkem 8 řečníků. Jedním z nich bude právě Václav Větrovský.  

Druhý, odpolední blok s názvem Spolupráce ve stavebnictví – vztahové smlouvy a řešení sporů se bude zabývat smlouvami motivujícími ke spolupráci a alternativní řešení sporů při výstavbě. V tomto mezinárodním bloku vystoupí celkem 5 řečníků z Francie, Německa a Nizozemí.  

V případě zájmu se neváhejte registrovat na webových stránkách konference. 

Rádi se s vámi na této zajímavé akci potkáme.

Konference respekt k lidem, 15. 6. 2023
Konference respekt k lidem – program, jehož součástí bude i Václav Větrovský

Přišel vám článek užitečný? Sdílejte jej dál.