Cenový specialista, Contract Management Česko

1. Baví tě stavebnictví a chceš svůj zájem o tento obor uplatnit trochu jinak, než tě učili ve škole?

2. Chceš začít budovat kariéru v mladém pohodovém kolektivu, pracovat samostatně a řešit zodpovědné úkoly?

3. Chceš věnovat svůj čas činnostem, co mají smysl, udávají nový směr a budoucnost tvého oboru?

Pokud ano, přijď si s námi pokecat a my ti ukážeme, že se můžeš chopit příležitosti, která se odlišuje od všech ostatních.

Typ úvazkuPlný pracovní úvazek, částečný pracovní úvazek
LokalitaPraha
SpolečnostContract management, a.s.
OborStavebnictví
NástupLeden 2024
Úroveň dovednostíPozice je vhodná i pro studenty VŠ a absolventy.

Kdo je Contract Management Česko

Contract Management Česko je konzultační společnost, která působí v oblasti přípravy a realizace stavebních projektů. Naším cílem je vytvořit partu správných lidí na správných místech, kteří se budou podílet na změně prostředí v oboru, který to sakra potřebuje. Tvoříme nové standardy a metodiky, přemýšlíme novátorsky a nebojíme se bořit zavedené pořádky, co jsou již dávno přežité.

Vhodný kandidát disponuje těmito přednostmi:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru

  • zdravý selský rozum, smysl pro zodpovědnost
  • organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce v týmu

  • samostatnost, rozhodnost – umět stanovit priority, důslednost, preciznost, spolehlivost, systematičnost
  • uživatelskou znalost práce s MS Office
  • znalost programu Aspe, Kros, BUILDpower, Callida, Ipos výhodou

Jaká je pracovní náplň Cenového specialisty?

  • stanovení ceny DUR, DSP

  • kontrola a příprava soupisů prací

  • kontrola souladu nasazených položek s cenovou soustavou

  • kontrola správnosti položek

  • porovnání jednotkových cen s expertní cenou Objednatele

  • kontrola obsahu výkazu výměr v rámci položky

  • kontrola souladu výkazu výměr s PD
  • kalkulace položek – tvorba a kontrola předložených kalkulací zhotovitele
  • kontrola MNNC, kontrola nabídky uchazečů

Jsme si vědomi toho, že lidé jsou základ a proto nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu (která je v pátek zkrácená na 4 hodiny!)
  • firemní notebook
  • vzdělávací kurzy
  • pohodový kolektiv inteligentních lidí a s tím spojené super mimopracovní akce
  • možnost profesního růstu
  • pracovní poměr na plný úvazek
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost být součástí nového perspektivního odvětví stavebního trhu
  • podporu seberealizace, získávaní nových zkušenostní a znalostí v širším okruhu stavebnictví
  • adekvátní finanční ohodnocení a benefity (stravenkový paušál, multisport karta, 5 sick days, neomezený home-office, 25 dní dovolené)

Rádi dáváme šanci absolventům i studentům VŠ – třeba částečným úvazkem.

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Petra Klumplerová – klumplerova@cmanagement.cz

Zaujala vás volná pozice?
Pošlete nám své CV

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Víte o někom, komu by se tato pozice líbila?