IT administrátor

Jsi nadšenec do informačních technologií a rád/a by ses podílel/a na vývoji něčeho nového? Baví tě práce s moderními technologiemi? Pokud ano, tak neváhej a dej nám o sobě vědět!

Jsme mladý kolektiv v rostoucí IT firmě, která vyvíjí a dodává revoluční systém pro komplexní řízení a evidenci stavebních i nestavebních projektů. Na českém trhu se jedná o jediný nástroj svého druhu, který pomáhá uceleně řídit stavební projekty. Vládne u nás přátelské prostředí, kde si všichni tykají.

Spolupracujeme s významnými hráči v primárně české veřejné i privátní sféře a rádi do svého mladého týmu přivítáme novou posilu. Momentálně hledáme kolegu, který bude pečovat o naše IT vybavení včetně jeho evidence a podá pomocnou ruku kolegům v nouzi. Pozice je vhodná i pro studenty / absolventy.

Pracovní náplň

  • Správa lokálních serverů a síťové infrastruktury
  • Instalace a konfigurace SW a HW
  • IT podpora a řešení problémů zaměstnanců společnosti (HW, SW)
  • Podpora vývojářů při řešení problémů s prostředím
  • Podílení se na rozvoji, návrhu nových řešení, inovaci
  • realizace vlastních nápadů v rámci automatizace IT
  • Tvorba komplexního systému pro evidenci HW, SW a veškerého vybavení celé firmy
  • Správa MS O365

Požadavky na pozici

  • Zkušenosti se systémem Windows server (Active directory, IIS, GPO, PowerShell…)
  • Zkušenost se správou sítí (TCP/IP, VPN, MikroTik RouterOS)
  • Znalosti různého hardware (PC, notebooky, tiskárny) a softwaru
  • Iniciativa, zdravý selský rozum, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost, systematičnost, preciznost, zájem o IT
  • Výhodou je znalost prostředí MS O365

Co nabízíme?

  • Prémie/Bonusy (v závislosti na odvedené práci či hospodářských výsledcích společnosti)
  • 25 dní dovolené
  • SickDays (5 dní)
  • Zkrácená pracovní doba v pátek
  • Home office
  • Stravenkový paušál (115 Kč/den)
  • Multisport karta
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní notebook, mobilní telefon

Pokud tě naše nabídka oslovila, zašli své CV na adresu: falarova@proconom.cz.

Zaujala vás volná pozice?
Pošlete nám své CV

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Víte o někom, komu by se tato pozice líbila?