Junior konzultant ve stavebnictví

Zajímá tě obor stavebnictví a chceš si zkusit něco nového? Jsi technicky založený/á, ale nevadí ti ani administrativa? Pokud ano, tak neváhej a dej nám o sobě vědět!

Jsme mladý kolektiv v rostoucí IT firmě, která vyvíjí a dodává revoluční systém pro komplexní řízení a evidenci stavebních projektů. Vedle softwaru poskytujeme také služby předním zhotovitelským subjektům v ČR. Mezi námi nabízené služby patří poradenství v oblasti nejen smluvních podmínek FIDIC, claim managementu, přípravy a správy harmonogramů stavby, správy změn během výstavby a další.

Momentálně hledáme kolegu, který pomůže s výše uvedenými činnostmi z oblasti konzultačního inženýrství. Pokud ani jednomu z pojmů nerozumíš, tak nezoufej! Všechno tě rádi naučíme. Stačí mít trochu technické myšlení, selský rozum a chuť se učit novým věcem.

Typ úvazkuPlný pracovní úvazek
LokalitaLiberec
SpolečnostProconom Software, s.r.o.
Oborstavebnictví
Nástupihned
Úroveň dovednostíPozice je vhodná i pro studenty a absolventy.

Jaká by byla Tvá náplň práce?

  • Poskytování konzultačních služeb a odborného poradenství klientům v oblasti přípravy a realizace stavebních zakázek (nejen podle smluvních podmínek FIDIC),
  • aktivní účast na plnění plánu projektu/zakázky a na jeho tvorbě,
  • tvorba odborných stanovisek a jednotlivých výstupů (Změny během výstavby, Harmonogramy, Claimy…),
  • účast na osobních jednáních výrobní povahy (kontrolní dny, koordinační jednání…).

Co by měly být Tvé přednosti?

  • Profesionální přístup k práci a vystupování,
  • chuť se učit novým věcem,
  • samostatnost, důslednost, preciznost, spolehlivost, systematičnost,
  • dobrá znalost práce s MS Office,
  • logické myšlení,
  • organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce v týmu.

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Možnost být součástí nového perspektivního odvětví stavebního trhu,
  • možnost značného profesního růstu,
  • podporu seberealizace a uplatnění znalostí,
  • skvělý kolektiv, který se vídá i mimo pracovní dobu,
  • moderní kanceláře přímo v centru Liberce a v Praze na Pankráci.

Jaké benefity u nás můžeš očekávat?

  • 25 dní dovolené,
  • SickDays (5 dní),
  • Home office,
  • stravenkový paušál (115 Kč/den),
  • Multisport karta,
  • firemní notebook, mobilní telefon,
  • podpora vzdělávání,
  • flexibilní pracovní doba se zkráceným pátkem (stačí odpracovat pouze 4 hodiny!),
  • možnost využívání sdíleného služebního auta i pro soukromé účely.

Ideální je VŠ stavebního zaměření, popř. SŠ. Oceníme, pokud máš zkušenosti s projektovým řízením a smluvními podmínkami FIDIC. Přidanou hodnotou naší práce je setkávání se s vrcholovými představiteli českého stavebnictví (předně v rybníčku liniových staveb).

Zaujala vás volná pozice?
Pošlete nám své CV

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Víte o někom, komu by se tato pozice líbila?