Konzultant BIM, Proconom

Typ úvazkuPlný pracovní úvazek
LokalitaPraha, Liberec
SpolečnostProconom Software, s.r.o.
OborIT, stavebnictví
Nástupihned
Úroveň dovednostíPozice je vhodná i pro studenty a absolventy.

Kdo je Proconom Software

Jsme mladý kolektiv v rostoucí IT firmě, která vyvíjí a dodává revoluční systém pro komplexní řízení a evidenci stavebních projektů. Na českém trhu se jedná o nejkomplexnější nástroj svého druhu, který pomáhá řídit stavební projekty. Poskytujeme software pro české a slovenské stavební firmy, veřejné i privátní investory.

Kromě softwaru se zaměřujeme na služby v oblasti stavebnictví a pomáháme s digitální evolucí zvanou BIM.

Jaká je pracovní náplň našeho BIM konzultanta?

  • Vytváření metodických dokumentů pro BIM

  • Vytváření analýz pro zavedení BIM do organizace

  • Konzultační činnost při stanovení vize BIM dané společnosti

  • Asistence při stanovení požadavků na informace pro projektu

  • Vytváření BIM protokolu k daným smlouvám o dílo

  • Poskytování vzdělávání v BIM podle ISO 19650

Co požadujeme?

  • Odborné vystupování – komunikační dovednosti

  • Samostatnost, důslednost, preciznost, spolehlivost, systematičnost

  • Dobrá znalost práce s MS Office

  • Logické myšlení

  • Organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce v týmu

Co u nás můžete očekávat?

  • Možnost být součástí nového perspektivního odvětví stavebního trhu
  • Podporu seberealizace a uplatnění znalostí

Co nabízíme?

  • Prémie/Bonusy (v závislosti na odvedené práci či hospodářských výsledcích společnosti)
  • 25 dní dovolené
  • SickDays (5 dní)
  • Home office
  • Stravenkový paušál (99 Kč/den)
  • MultiSport karta
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní notebook, mobilní telefon
  • Vzdělávací kurzy
Pokud tě naše nabídka oslovila, zašli své CV na adresu: falarova@proconom.cz

Zaujala vás volná pozice?
Pošlete nám své CV

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Víte o někom, komu by se tato pozice líbila?